Slapukų politika

UAB „GĖLĖS PLIUS“ SLAPUKŲ POLITIKA

Mes rūpinamės Jūsų duomenų saugumu. Vertiname Jūsų pasitikėjimą mumis ir esame įsipareigoję saugoti bei atsakingai tvarkyti Jūsų asmens duomenis. Šiame dokumente pateikiame informaciją, kaip tvarkome asmens duomenis naudodami slapukus.

Kas yra slapukas?

Slapukas – tai nedidelis informacijos failas, atsiųstas į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį (pavyzdžiui, mobilųjį telefoną) Jums besilankant atitinkamoje interneto svetainėje, ir išsaugomas Jūsų naršyklėje. Slapukas yra atsiun
iamas į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį tam, kad išsaugotų duomenis, o bendrovė, atsakinga už šio slapuko diegimą, galėtų juos atkurti ir atnaujinti.

Ar visi slapukai atlieka tą pačią funkciją?

Ne, yra skirtingų tipų slapukai ir skirtingi jų panaudojimo būdai. Slapukus galima suskirstyti į kategorijas pagal jų paskirtį, saugojimo laiką ir jų vietą svetainėje.
UAB „Gėlės plius“ interneto svetainėje www.flowyy.lt naudojamų slapukų aprašymai:

Slapuko pavadinimas Paskirtis Naudojami duomenys Galiojimo laikas
woocommerce_cart_hash Parduotuvės krepšelio susiejimas su vartotoju Unikalus ID numeris 48 val.
woocommerce_items_in_cart Prekių informacija krepšelyje Prekių ID numeriai 48 val.
wp_woocommerce_session Vartotojo sesija Unikalus ID numeris 48 val.

 

Kaip pakeisti slapukų nustatymus?

Pasirinkti priimamus slapukus ar atsisakyti tam tikrų slapukų galite bet kada pakeitę savo naršyklės nustatymus.
Jeigu norite, kad Jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje nebūtų išsaugomi slapukai, galite savo naršyklės nustatymuose pasirinkti gauti pranešimą prieš įrašant bet kokį slapuką. Taip pat galite nustatyti, kad naršyklė iš karto atmestų visus arba kai kuriuos slapukus. Taip pat galite pašalinti slapukus, kurie jau buvo išsaugoti Jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje. Atkreipkite dėmesį, kad tokiu atveju turėsite atskirai pasirinkti nustatymus kiekvienai naudojamai naršyklei bei įrenginiui.
Kiekviena naršyklė turi skirtingą nustatymų pritaikymo metodą. Jeigu reikia, pasinaudokite savo naršyklės žinyno funkcija, kad tinkamai pasirinktumėte nustatymus.

Kokias teises Jūs turite?

Jūs turite teisę:

  • Žinoti apie savo duomenų tvarkymą;
  • Susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi;
  • Reikalauti ištaisyti arba, atsižvelgiant į asmens duomenų tvarkymo tikslus, papildyti neišsamius asmens duomenis;
  • Reikalauti savo duomenis sunaikinti arba sustabdyti savo duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą);
  • Reikalauti, kad duomenų tvarkymo teisė būtų apribota;
  • Reikalauti perkelti savo duomenis;
  • Reikalauti, kad asmens duomenys nebebūtų toliau tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais.

Kaip UAB „Gėlės plius“ užtikrina Jūsų asmens duomenų saugumą?

Slapukų surinkti Jūsų asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo bei kitų asmens duomenų apsaugą reglamentuojančių teisės aktų nuostatomis. Vadovaudamiesi teisės aktų reikalavimais mes taikome saugumo priemones, kurios užkirstų kelią neteisėtam Jūsų asmens duomenų atskleidimui bei neteisėtam jų panaudojimui.

Jei kilo klausimų ar neaiškumų dėl mūsų naudojamų slapukų, paskambinkite mums telefonu +370 621 17614 arba parašykite laišką el. paštu info@flowyy.lt