Blogas

Dėmesys moters dieną – tai ne tik romantiškų dovanų įteikimas, tai pagarbos moteriai parodymas

Moters diena tai - laikas atsidėkoti, pripažinti ir pagerbti moteris bei jų indėlį pasaulyje, pabrėžti jų vaidmenį ir reikšmę visuomenėje. Šią dieną moteris sveikina ne tik vyrai, bet ir kolegos, draugai. Gėlės yra viena iš populiariausių Moters dienos dovanų. Manome, kad tai yra dėl keletos priežasčių.

Daugiau

Kavos gėrimo tradicijos įvairovė

Kava - tai ne tik kasdienis gėrimas, bet ir kultūrinis reiškinys, kuris skirtingose pasaulio šalyse kinta ir stebina savo išskirtinumu. Nuo Pietų Amerikos iki Rytų Azijos kavos puodelis turi savo unikalų skonį ir ritualą.

Daugiau

2023 vestuvės – unikalumo ir vertybių draugystė

Tikrai nepaneigsime, kad 2022 metai įeis į istoriją dėl daugybės vestuvių švenčių visame pasaulyje. Dėl karantino nukeltos šventės grįžo pilnu pajėgumu ir suteikė galimybę sujungti milijonus mylinčių širdžių. Šie metai švenčių skaičiumi nenusileidžia.

Daugiau

Didžiažiedė eustoma

Pavasarį „Flowyy“ parduotuvės prisipildo spalvingais žiedais: tulpėmis, narcizais, anemonais, vėdrynais, eustomomis. Su jumis dar nesame pasidalinę savo įžvalgomis apie trapiąsas eustomas.

Daugiau

Moters diena – kai visas dėmesys išskirtinai moterims

Pavasaris - ypatingas ne tik dėl šviesėjančių dienų ar gamtos sužaliavimo, bet ir dėl dviejų didžiausių švenčių, kurių metų visas dėmesys yra skiriamas moterims. Viena šių švenčių - Moters diena. Tradiciškai šią dieną moterims yra dovanojamos gėlės.

Daugiau

Švento Valentino diena. Kokiomis gėlėmis išsakyti savo jausmus?

Vasario 14 pasaulyje puikiai žinoma kaip įsimylėjėlių diena, skirta išsakyti savo jausmus, parodyti dėmesį ir stebinti romantiškomis dovanomis savo antrąsias puses. Tarp populiariausių dovanų: atvirukai, romantiškos dovanos. Ir, žinoma, kvapnios gėlės bei puokštės.

Daugiau

Įmonių renginiai. Nuo ko pradėti?

Suvokimas apie įmonių šventes, renginius ar darbuotojų gimtadienius po truputį keičiasi. Šie įvykiai įgauna prasmę ir jiems skiriama vis daugiau laiko, todėl planavimo procesas turi būti struktūrizuotas ir kaip įmanoma efektyvus. Nuo ko pradėti?

Daugiau

Rudeninės chrizantemos

Kai atrodo, kad gamta yra pasiruošusi poilsiui ir spalvų gama lauke tampa niūresnė, pražysta ir savimi gerėtis leidžia chrizantemos.

Daugiau

Krikštynos

Iš patirties žinau, kad dvi pagrindinės šventės, kurioms klientai negaili laiko ir pastangų, tai - vestuvės ir krikštynos. Jei vestuvėse jaunieji mąsto apie save ir savo norus, krikštynos tampa jautria švente apie vaikus ir jų svajones.

Daugiau

Nepretenzingas kaktusas

Kas mane pažįsta, žino, kad aš ilgą laiko tarpą nedraugavau su vazoninėmis gėlėmis. Jausmai abipusiai, aš nemokėjau jų tinkamai prižiūrėti, jos manęs už tai ir nemylėjo. Atidarius pirmąją parduotuvę patyrėme meilę iš kažkelinto žvilgsnio. #Flowyy galite rasti nuo vazonuose augančių hortenzijų iki saulėgrąžų ar kaktusų. Pastarieji man artimiausi.

Daugiau

Vestuvės. Kokios jos bus šį sezoną?

Vestuvių tendencijos keičiasi ir prisitaiko prie esamo gyvenimo būdo. „Pasaulio įvykių kontekste žmonės yra išsiilgę jaukių akimirkų su draugais ir šeima. Vestuvės tampa emocinės ramybės oaze, kurioje švenčiama meilė. Dėl šios priežasties ir atsisakoma pompastikos ar bereikalingų sprendimų“, - savo pastebėjimais dalijasi vestuvių organizatorė Berta Kairytė-Važgienė.

Daugiau

Tulpės ir jų istorija

Artėjant pavasariui namai šaukiasi gyvų ir šviežių gėlių žiedų. Šiuo laikotarpiu nuo Moters dienos, vienas geidžiamiausių jūsų pasirinkimų - tulpės.

Daugiau

Vėdrynai – išskirtinio trapumo ir grakštumo gėlė

Vėdrynai - išskirtinio trapumo ir grakštumo gėlė, puokštes papuošianti pavasarį. Šiuo metu dėl tobulėjančių technologijų ir šiltėjančio klimato prieinama ir žiemos viduryje.

Daugiau

Kokias puokštes dovanoti kalėdiniu laikotarpiu?

Artėjant gražiausioms metų šventėms, dažnai sulaukiame klausimo, kokias geles ar jų kompozicijas pasirinkti kalėdiniam sveikinimui. Kalėdinės puokštės - ypatingos savo spalvine gama, gėlių įvairove ir kvapu.

Daugiau

Bugienis – Kalėdų raudonoji uoga

Artėjant jaukiausioms metų šventėms, ieškome įvairiausių žiema kvepiančių puošmenų. Dažniausi pasirinkimai būna eglės ir pušų šakos. Pastaruoju metu itin populiarėja iš pietų Europos atkeliavęs bugienis, kuris drąsiai gali konkuruoti su tradiciniais pasirinkimais.

Daugiau

Jurginai

Nesenstanti klasika - taip būtų galima pavadinti jurginus. Jų grožiu neatsispiria tiek namų šeimininkės, juos sodinančios savo soduose, tiek floristai, juos pasirenkantys puokštėms ir švenčių dekoravimui.

Daugiau

Protėja – egzotika iš Afrikos

Kai norisi egzotikos ir neįprastos puokštės, protėja - tinkamas pasirinkimas. Protėja gimė pietų Afrikoje, kur žydi ištisus metus. Šiais laikais šios gėlės yra auginamos daugybės pasaulio šalių oranžerijose ir šiltnamiuose. Lietuvą protėja pasiekia vasaros viduryje.

Daugiau

Hortenzija – liepos mėnesio gėlė

Liepos mėnesio pradžia - metas, kai floristų darbo kambarius užplūsta purūs hortenzijų žiedai ir svaiginantis kvapas.

Daugiau

Bijūnai

Jei manęs paklaustumėte, kokia gėlė yra birželio mėnesio karalienė, nedvejodama atsakyčiau - bijūnas. Prasidėjus vasarai, prasideda ir bijūnų laikas.

Daugiau

Gėlės biure. Kodėl verta?

Gyvos gėlės ar jų puokštės biure - nauja ir sparčiai populiarėjanti tradicija. Ji atrado savo vietą verslo pasaulyje dėl kelių priežasčių - teigiamo poveikio žmonių nuotaikai ir estetikos.

Daugiau

Narcizai

Vieni pirmųjų pražystantys ir atnešantys pavasarį - narcizai. Nuo senų laikų šios gėlės yra mylimos tiek sodų šeimininkių, tiek floristų.

Daugiau

Hiacintai

Turbūt dauguma iš jūsų sutiks, kad tik šiek tiek atšilus orams ir pajutus pavasario kvapą, namuose vietą atrandą hiacintų vazonėliai. Ir ne veltui, jų ryškus kvapas ir šviesios spalvos įneša gyvybės. Dėl šių savybių labai mėgstu šias gėles ir puokštėse.

Daugiau

Kodėl verta dovanoti gėles?

Gėlių dovanojimo tradicijos auga, tobulėja, keičiasi. Jos jau ilgą laiko tarpą išlieka itin populiarios ir šiai sričiai skiriama daug dėmesio. Galiu pasidžiaugti, kad gėlių dovanojimas Lietuvoje yra ant itin aukšto laiptelio. Dovanojame įvairiausiomis progomis ar tiesiog norėdami parodyti dėmesį, nustebinti. Kodėl verta gėles dovanoti?

Daugiau

Vestuvių spalva

Vestuvių spalvų paletė - svarbus klausimas, pradedant planuoti šventę. Kaip pasirinkti spalvą, kuri džiugintų ir širdį, ir akį?

Daugiau

Nuotakos puokštė & Jaunikio butonjerė

Nuotakos puokštė ir jaunikio butonjerė - dvi itin svarbios detalės vestuvių dieną ir itin jautrus klausimas, besiruošiant šventei. Remdamasi savo patirtimi, siūlyčiau skirti laiko apmąstymams, ko, iš tiesų, norite.

Daugiau

Rožės&Jų istorija

Rožė - vienareikšmiškai populiariausia ir kilmingiausia gėlė vakarų pasaulyje. Gimusi prieš milijonus metų, ji iki šiol neapleidžia savo pozicijų ir džiugina žmonių širdis savo grožiu.

Daugiau

Kalėdos&Kėnis. Kodėl renkuosi kėnį kalėdiniams vainikams?

Pasirinkimų, iš ko gaminti kalėdinius vainikus, yra daugybė. Šios kalėdinės dekoracijos gamybai galite naudoti eglės, tujos, pušies ar kėnio šakas. Dėl trijų elementarių ir gyvenimiškų priežasčių mano favoritas - kėnis. 

Daugiau

Kalėdos&Citrusiniai vaisiai

Mandarinai ir jų svaiginantis kvapas namuose - ženklas, kad artėja Kalėdos. Mūsų šeimoje gražia tradicija tampa ne tik citrusinių vaisių valgymas žiemos švenčių laukimo metu, bet ir jų džiovinimas.

Daugiau

Kokias žinutes siunčia gėlių spalvos: geltona

How wonderful the colour yellow is. It stands for sun - Vincent Van Gogh

Daugiau