2021 12 13

Bugienis – Kalėdų raudonoji uoga

 

Artėjant jaukiausioms metų šventėms, ieškome įvairiausių žiema kvepiančių puošmenų. Dažniausi pasirinkimai būna eglės ir pušų šakos. Pastaruoju metu itin populiarėja iš pietų Europos atkeliavęs bugienis, kuris drąsiai gali konkuruoti su tradiciniais pasirinkimais.

Bugienis – visžaliai krūmai arba medeliai trumpomis tankiomis šakutėmis, ant kurių auga skaisčiais raudonos ar sodriai orandžinės spalvos uogos. Turbūt dėl savo spalvinės gamos ir jos asociacijos su kalėdomis šis augalas atranda savo vietą lietuvių namuose prieš šventes.

Šį augalą galite panaudoti itin universaliais būdais. Raudonų uogų šakas galite merkti į vazas ir puošti namus. Drauge su bugieniais vazoje itin gražiai atrodo vilnamedžio šakelės. Bugienio uogomis galite papuošti kalėdinius vainikus ir dovanas. 

Jei mėgstate namus Kalėdoms papuošti kuo anksčiau, bugienis jums labai tinka. Nuskintos bugienio šakos ilgai nevysta, todėl galite būti tikri, kad augalas ilgai džiugins akį. Bugienio išskirtinumas – jam nereikia daug šviežio vandens. Jei bugienio nemerksite į vandenį, jo šakos ir uogos šiek tiek pakeis spalvą, bet išvaizda išliks reprezentatyvi. 

2023 vestuvės – unikalumo ir vertybių draugystė

Tikrai nepaneigsime, kad 2022 metai įeis į istoriją dėl daugybės vestuvių švenčių visame pasaulyje. Dėl karantino nukeltos šventės grįžo pilnu pajėgumu ir suteikė galimybę sujungti milijonus mylinčių širdžių. Šie metai švenčių skaičiumi nenusileidžia.

Daugiau