2021 03 25

Vestuvių spalva

Vestuvių spalvų paletė – svarbus klausimas, pradedant planuoti šventę. Kaip pasirinkti spalvą, kuri džiugintų ir širdį, ir akį?

Spalvą padiktuoti gali jūsų pasirinkta vestuvių gėlė. Jei pasirinksite ryškią jaunosios puokštę, tikrai bent vieną spalvą galėsite naudoti ir bendrame dekore. Taip išlaikysite vientisumą ir darnumą.

Rinkitės spalvą pagal sezoną. Prisieksite amžiną meilę rudenį, apsvarstykite galimybę naudoti sodresnes spalvas, žiemą puikiai derėtų sidabrinė, pavasarį – švelnios pastelinės spalvos, vasarą – ryškesnės koralinės.

Rinkitės spalvą, kurią mėgstate ir kasdieniniame gyvenime. Taip būsite tikri, kad spalva tikrai jūsų neerzins ir jausitės puikiai.

Atsižvelkite ir į spalvų tendencijas. Jei sunku nuspręsti, kuri spalva jums patrauklesnė, pavartykite madų žurnalus ir gal jums tiks spalva, esanti „ant bangos“. 

Labai svarbu nepersistengti su spalvomis ir jas tinkamai suderinti. Šią užduotį siūlyčiau patikėti vestuvių planuotojai ar dekoratorei.

Rožės&Jų istorija

Rožė - vienareikšmiškai populiariausia ir kilmingiausia gėlė vakarų pasaulyje. Gimusi prieš milijonus metų, ji iki šiol neapleidžia savo pozicijų ir džiugina žmonių širdis savo grožiu.

Daugiau