2024 03 05

Dėmesys moters dieną – tai ne tik romantiškų dovanų įteikimas, tai pagarbos moteriai parodymas

Moters diena tai – laikas atsidėkoti, pripažinti ir pagerbti moteris bei jų indėlį pasaulyje, pabrėžti jų vaidmenį ir reikšmę visuomenėje. Šią dieną moteris sveikina ne tik vyrai, bet ir kolegos, draugai. 

Gėlės yra viena iš populiariausių Moters dienos dovanų. Manome, kad tai yra dėl keletos priežasčių. Gėlės yra universalus simbolis, reiškiantis grožį, švelnumą, meilę ir pagarbą. Dovanojant gėles, žmonės parodo savo dėmesį moterims, kurios yra svarbios jų gyvenime. Gėlės taip pat suteikia estetinį malonumą. Teikiant gėlės žiedus, žmonės siekia įnešti šiek tiek spalvų ir grožio į moters dieną ir padaryti ją ypatingą bei malonią. Ir, žinoma, gėlių dovanojimas – ilgalaikė tradicija, besitęsianti metai iš metų ir vertinama visose pasaulio šalyse.

Gėlių populiarumas Moters dieną priklausomai nuo regiono, kultūros ir asmeninių skonių. Rožės yra viena iš populiariausių gėlių rūšių Kovo 8 proga. Jomis galite perduoti meilės, grožio ir pagarbos žinutę, todėl rožės labai tinka šiai ypatingai dienai. Tulpės, pavasario ir šviesos simbolis, nenusileidžia rožėms ir taip pat yra labai populiarios. Jų spalvinės gamos pasirinkimas – itin didelis, o tai lemia ir jų paklausą. Pasaulyje į TOP gėlių sąrašą patenka ir gerberos, chrizantemos, orchidėjos. 

Flowyy“ floristai siūlo rinktis tulpes, narcizus, irisus, vėdrynus, anemonus, saulėgrąžas, eustomas ir, žinoma, rožes. Išvardintos gėlės gražiai atrodo tiek pavienės, tiek puokštėje su kitomis gėlėmis ir žaluma. Kadangi šios gėlės yra pavasarinės, būsite tikri, kad tinkamai prižiūrimos jos džiugins jus ilgą laiką.

„Flowyy“ komandos daugumą sudaro moterys. Jos – mamos, žmonos, draugės, sesės. Jos – kuriančios, dirbančios, atiduodančios visas savo jėgas, mylinčios, supratingos. Todėl vienareikšmiškai Moters diena mūsų komandoje – ypatinga šventė, kurios metu džiaugiamės ne tik galėdamos kurti dėl kitų moterų, bet ir jas nudžiuginti.

 

Mūsų pasiūlymas Moters dienai:

Kiara | Jonė | Eleonora | Otilija | Gabriela | Akanė | Vaida | Aura | Elida | Berta

 Švento Valentino diena. Kokiomis gėlėmis išsakyti savo jausmus?

Vasario 14 pasaulyje puikiai žinoma kaip įsimylėjėlių diena, skirta išsakyti savo jausmus, parodyti dėmesį ir stebinti romantiškomis dovanomis savo antrąsias puses. Tarp populiariausių dovanų: atvirukai, romantiškos dovanos. Ir, žinoma, kvapnios gėlės bei puokštės.

Daugiau