2022 10 11

Krikštynos

Iš patirties žinau, kad dvi pagrindinės šventės, kurioms klientai negaili laiko ir pastangų, tai – vestuvės ir krikštynos. Jei vestuvėse jaunieji mąsto apie save ir savo norus, krikštynos tampa jautria švente apie vaikus ir jų svajones.

Gėlės. Rinkitės sezonines gėles. Nors krikštynos išsiskiria savo jautrumu, gėlių taisyklės šiai šventei išlieka identiškos kaip ir kitoms ypatingoms progoms. Sezoninių gėlių pasirinkimas leidžia būti įsitikinusiems, kad gėlės ilgai išliks reprezentatyvios išvaizdos ir papuoš šventę. Rudeninėms krikštynoms rinkitės hortenzijas, jurginus, eustomas, saulėgrąžas, įvairias žalumas. 

Spalva. Tradiciškai berniukų krikštynoms renkamasi mėlyna, mergaičių – rausva spalvos. Vis dažniau pastebiu, kad tėvai vaikų šventei parenka subtilias pastelines spalvas, kurios ypatingai dailiai atrodo visais metų laikais. Spalvų klausimu esu liberali ir visada skatinu rinktis tai, kas džiugina ir privers grožėtis šventės metu.

 

Mažos detalės. Kad krikštynos būtų apie vaikus siūlyčiau erdvę dekoruoti vaikiškomis detalėmis. Tai gali būti barškučiai, minkšti žaislai, mėgstamiausi pasakų herojai, vaikų nuotraukos, vėliavėlės ar įvairiaspalviai balionai. Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos ir vizijos. 

Gėlės, spalvos pasirinkimas ir minimalūs puošybos elementai yra trys kertiniai klausimai, į kuriuos atsakius, galime pradėti kurti įsimintiną krikštynų šventę.Vestuvės. Kokios jos bus šį sezoną?

Vestuvių tendencijos keičiasi ir prisitaiko prie esamo gyvenimo būdo. „Pasaulio įvykių kontekste žmonės yra išsiilgę jaukių akimirkų su draugais ir šeima. Vestuvės tampa emocinės ramybės oaze, kurioje švenčiama meilė. Dėl šios priežasties ir atsisakoma pompastikos ar bereikalingų sprendimų“, - savo pastebėjimais dalijasi vestuvių organizatorė Berta Kairytė-Važgienė.

Daugiau