2023 03 28

Didžiažiedė eustoma

Pavasarį Flowyy parduotuvės prisipildo spalvingais žiedais: tulpėmis, narcizais, anemonais, vėdrynais, eustomomis. Su jumis dar nesame pasidalinę savo įžvalgomis apie trapiąsas eustomas.

Eustoma – populiari gėlė, patraukianti dėmesį dėl unikalios išvaizdos. Eustomos šakelės yra ne tik turtingos piltuvo formos žiedais, jas puošia ir taisyklingos formos platūs lapai. Išskirtinumą lemia ir plati žiedų spalvų gama: eustomos žydi įvairiais šiltais pasteliniais atspalviais, violetine ar ryškiai rožine spalvomis.

Eustoma – universali gėlė. Ši iš šiltų regionų kilusi gėlė savo įvairiapusiškumu gali būti lyginama su rožėmis. Eustomos nuostabiai atrodo tiek pavienės, tiek gali būti derinamos su skirtingų rūšių augalais. Įprastai puokštėse jos draugauja su šviesių spalvų rožėmis, gvazdikais, irisais, anemonais, vėdrynais, eukaliptais. 

Universalumą lemia ir galimybė šias gėlės dovanoti įvairiomis progomis. Eustomos grakštumas paverčia ją nepakeičiama klasika tinkama tokioms ypatingoms šventėms kaip vestuvės, krikštynos ar gimtadieniai.  

Nors eustomos yra tikrai ištvermingos gėlės ir pamerktos ilgai puoš jūsų namus, tinkama priežiūra – itin svarbi. Parsinešus gėles namo, būtinai pakirpkite kotelius įstryžai ir pamerkite į šaltą vandenį, jo vazoje turi būti maždaug iki lapų. Patartume eustomas saugoti nuo intensyvios šilumos: nestatyti jų vietose, kur pasiekia tiesioginiai saulės spinduliai, ar šalia radiatorių, viryklės.

 

*Eustomų puokštės:

Marta

Beata

Urtė

Gelmė

Alvina

DitėKrikštynos

Iš patirties žinau, kad dvi pagrindinės šventės, kurioms klientai negaili laiko ir pastangų, tai - vestuvės ir krikštynos. Jei vestuvėse jaunieji mąsto apie save ir savo norus, krikštynos tampa jautria švente apie vaikus ir jų svajones.

Daugiau