2022 11 28

Įmonių renginiai. Nuo ko pradėti?

 

Vilnius Outlet komanda pirmojo gimtadienio dieną pradėjo šventiniais pusryčiais, kurių dekoravimu turėjome pasirūpinti mes. Drauge priėmėme sprendimą, kad norisi ne pompastiškos erdvės, o jaukumo ir šilumos. Taip pasitikome Vilnius Outlet gimtadienį tarp švelnių pastelinių spalvų ir lengvumo jausmą suteikiančių smilgų.

Suvokimas apie įmonių šventes, renginius ar darbuotojų gimtadienius po truputį keičiasi. Šie įvykiai įgauna prasmę ir jiems skiriama vis daugiau laiko, todėl planavimo procesas turi būti struktūrizuotas ir kaip įmanoma efektyvus. Nuo ko pradėti?

 

Įvertinkite, kiek tiksliai žmonių dalyvaus renginyje. Dalyvių skaičius lemia kertinius renginio aspektus, t.y. vietą ir veiklas. Vietos ir veiklų sąsaja yra itin tvirta. Jei pirma išsirenkate vietą, prie jos turite derinti ir galimas veiklas ar pramogas. Jei pirma pasirenkate pramogas, prie jų derinsite reikiamą erdvę. Tačiau šiems dviems pasirinkimams pirminę įtaką visada turės žmonių skaičius. 

Įvertinkite, renginio toną ir temą. Organizuojant renginį, būtina suvokti jo toną, ar renginys yra oficialus ir skirtas įgyti naujų žinių, ar renginys – neformalus ir skirtas paminėti šventes ar artimiau susipažinti su kolegomis. Pasirinktas tonas lemia renginio temą. Jei oficialių renginių esame šiek tiek ribojami, tai neformalūs renginiai suteikia laisvę įgyvendinti įvairiausius sumanymus. 

Pasirinkta tema turi įtakos suvenyrams ir dovanoms. Oficialių renginių ir mokymų metu rekomenduojama renginio dalyviams įteikti atminimo dovanas ar suvenyrus. Tai gali būti atributika su įmonės logotipu ar dovana, susijusi su renginio tema. Neoficialių renginių metu galima pasitelkti fantaziją ir priimti ypatingus sprendimus. Galite dovanoti tiek augalus, tiek gražiai supakuotas žvakes, kavą, skanumynus. 

Išsiaiškinę žmonių skaičių ir renginio temą, galime diskutuoti apie maloniausią aspektą – dekorą. Dekoras galimas tiek oficialių, tiek neoficialių renginių metu. Nors oficialių renginių metu dėmesys yra skiriamas žinioms ar rimtiems įvykiams paminėti, augalai ar dekoras tokiame renginyje padės sukurti atvirą aplinką bendradarbiavimui ir komunikacijai. Šventiniai renginiai vėlgi leidžia fantazuoti ir atveria daugybę galimybių. Pradedant puošybą gėlėmis, balionai, spalvotomis dekoracijomis, baigiant ledo skulptūromis ir 3D projekcijomis.

Visos dalys tarpusavyje yra susijusios ir reikalaujančios atidaus dėmesio ir, žinoma, laiko. Įprastai renginio organizavimas yra gana didelis iššūkis, nes jį reikia suderinti ir su einamais darbais. Mūsų komanda siūlo sėsti prie stalo ir padėti jums suorganizuoti nepamirštamą renginį, kurio visomis pagrindinėmis detalėmis pasirūpinsime mes, o jums beliks tik mėgautis.Narcizai

Vieni pirmųjų pražystantys ir atnešantys pavasarį - narcizai. Nuo senų laikų šios gėlės yra mylimos tiek sodų šeimininkių, tiek floristų.

Daugiau