2021 06 16

Gėlės biure. Kodėl verta?

Gyvos gėlės ar jų puokštės biure – nauja ir sparčiai populiarėjanti tradicija. Ji atrado savo vietą verslo pasaulyje dėl kelių priežasčių – teigiamo poveikio žmonių nuotaikai ir estetikos.

Augalai turi emocinį poveikį žmogaus organizmui: darbo vietoje teigiamai veikia darbuotojų nuotaiką. Šviežios gėlės taip pat kaip ir darbo vietos interjeras, spalvos ar baldai sukuria aplinką, kurioje praleidžiama didžioji dalis dienos. Labai svarbu, kad darbo aplinka būtų įkvėpianti ir net raminanti, o ne varginanti ir slegianti. Būtent gėlės turi ilgalaikį poveikį darbuotojų emocinei būsenai, skatina žvalumą, darbingumą. 

Gėlės teigiamai veikia ne tik darbuotojų savijautą, bet ir klientų ar partnerių. Nepriklausomai nuo verslo veiklos specifikos augalai sukuria atpalaiduojančią ir draugišką aplinką atėjusiems į biurą. Tokioje aplinkoje net ir sudėtingiausios procedūros ar rimčiausi verslo klausimai bus sprendžiami lengviau. 

Gėlės pagyvina interjerą ir įneša estetikos. Priklausomai nuo erdvės parinkite tinkamiausius augalus. Tamsioje patalpoje tiktų ryškesnės gėlės, kurios taptų akcentu, šviesioje aplinkoje galite rinktis sodrių ar tamsesnių spalvų. Vėlgi galite gėlių spalvas derinti prie dominuojančių patalpoje. Jeigu pagrindinė biuro spalva – pastelinė, augalą taip pat galite pasirinkti pastelinės spalvos. Didelėse erdvėse gražiau atrodys didesnės kompozicijos, mažose – minimalesnės. Žinoma, viskas priklauso nuo jūsų norų ir požiūrio. Visada padedu išsirinkti tinkamiausią variantą. 

Jei norite, kad gėlės ilgiau išliktų šviežios ir reprezentatyvios išvaizdos, įvertinkite, kokiomis sąlygomis augalas bus laikomas. Pamąstykite, ar jūsų biure daug šviesos ir tiesioginių saulės spindulių, ar patalpa yra tamsesnė. Nuo to priklauso, kokias gėles reikėtų rinktis. Siūlyčiau gėles keisti kas savaitę, taip jos visada bus šviežios ir tinkamos išvaizdos.

Kai jau nuspręsite, kad norite biurą puošti gėlėmis, galite kreiptis į „Flowyy“ komandą. Mes patarsime, kokias gėles rinktis ir kaip jas prižiūrėti.

Rudeninės chrizantemos

Kai atrodo, kad gamta yra pasiruošusi poilsiui ir spalvų gama lauke tampa niūresnė, pražysta ir savimi gerėtis leidžia chrizantemos.

Daugiau