2024 06 12

Įmonių renginiai | Privačių lėktuvų pristatymas

„Flowyy“ komanda – tai ne tik žmonės mylintis gėles ir kuriantys puokštes, bet ir galintys prisidėti prie jūsų renginio organizavimo ir dekoro. Privatūs įmonių renginiai – dalis mūsų darbo nuo pat įsikūrimo pradžios.

Gavę pasiūlymą papuošti Oro uosto konferencijų salę privačių lėktuvų pristatymui, nedvejojome. Naujas iššūkis ir naujos idėjos – tai, ko siekiame. Pirmoji mintis, kilusi galvoje, – norime renginio atmosferą sieti su melsvu dangumi ir baltais debesimis, todėl mūsų pasirinkimas šitam renginiui – pentinius (delphinium) ir eukaliptas. 

 

Į ką atkreipti dėmesį, planuojant renginius?

Apmąstykite savo renginio tikslą, nes nuo jo priklauso ne tik renginio formatas, bet ir dekoro stilius, pasirenkamos gėlės. Jei organizuojama konferencija, seminaras, naujo produkto pristatymas ar iškilminga vakarienė, dažniausiai pasirenkamas dekoras, kuris kuria profesionalią, švarią, minimalistinę aplinką. Gėles renkame neutralių arba įmonės prekės ženklo spalvų, kompozicijos – kuriamos elegantiškos ir santūrios, vengiama kvapnių gėlių, kurios galėtų sukelti alergijas, ar dėmesį blaškančių. Toks pasirinkimas leidžia pagrindinį dėmesį skirti įmonės siunčiamai žinutei. 

Sezoniškumas ir patvarumas – du aspektai, kurių taip pat nederėtų pamiršti. Rinkdamiesi sezonines gėles, renkatės ir prieinamesnį biudžetą bei gėlių šviežumo garantiją, platesnį gėlių asortimentą. Rekomenduojame rinktis gėles, kurios yra nelepios ir atsparesnės aplinkos sąlygoms. Sezoninės gėlės taip pat leidžia jaustis saugiau dėl ilgesnio atlaikymo laiko. Floristai įvertina renginio trukmę ir sąlygas, tokias kaip karštis, drėgmė bei tinkamai paruošia gėles renginiui.

Gėlės turi papildyti renginio vietą ir ją papuošti, o ne trikdyti svečių pasibuvimą. Pavyzdžiui, puošniose vietose gali prireikti didingų, išskirtinių gėlių ekspozicijų, konferencijų salėse – natūralesnių. 

Renginio organizavimas –  itin kruopštus darbas su daugybę funkcijų ir atsakomybių, todėl dekoro klausimus galite patikėti mūsų komandai. Įvertinę renginio tikslą ir vietą, parinksime jums tinkamiausią ir gražiausią variantą. Susisiekite ir aptarsime visas detales.Didžiažiedė eustoma

Pavasarį „Flowyy“ parduotuvės prisipildo spalvingais žiedais: tulpėmis, narcizais, anemonais, vėdrynais, eustomomis. Su jumis dar nesame pasidalinę savo įžvalgomis apie trapiąsas eustomas.

Daugiau