2022 11 03

Rudeninės chrizantemos

Kai atrodo, kad gamta yra pasiruošusi poilsiui ir spalvų gama lauke tampa niūresnė, pražysta ir savimi gėrėtis leidžia chrizantemos.

Chrizantema – rudens gėlė, savo subtilias formas ir spalvas paveldėjusi iš Azijos kraštų. Šios gėlės tėvynė yra Kinija, Japonija, Indija, Korėja. Iš šių šalių gėlė paplito po visą pasaulį. Dabar suskaičiuojama daugiau nei 10 000 chrizantemos rūšių.

Pirmosios chrizantemos buvo geltonos spalvos, kaip auksas. Vėliau išvesta įvairių spalvų ir formų. #Flowyy parduotuvėse galite rasti tiek pilnavidurių, tiek tradicinių žiedų chrizantemų. Spalvų gama taip pat labai įvairi, nuo dvispalvių, geltonų, baltų iki rausvų, pastelinių spalvų. 

 

Klaidingas mąstymas ir suvokimas. Lietuvoje ilgą laiko tarpą chrizantemos buvo suvokiamos kaip kapinių gėlės. Nors požiūris keičiasi, turbūt iki šiol

tikrai ne daugelis žino, kad chrizantemos simbolizuoja laimingą gyvenimą ir ištikimybę. Todėl šios gėlės puikiai tinka įvairių švenčių proga

Chrizantema – daug priežiūros nereikalaujanti, bet norinti dėmesio gėlė. Šios gėlės prisitaiko prie esamų sąlygų ir jas prižiūrėti namuose yra lengviau. Vis dėlto, visada rekomenduojame gėles parsinešus namo, jom pakirpti kotelius ir įmerkti į vazą sklidiną vandens. Būtinai nuskabykite lapelius, kurie siekia vandenį. Tinkama gėlės priežiūra leis ją džiaugtis ilgesnį laiko tarpą.

 

 

Laukiame jūsų #Flowyy ir su mūsų profesionalių florisčių pagalba sukursime ypatingą chrizantemų puokštę.

Nepretenzingas kaktusas

Kas mane pažįsta, žino, kad aš ilgą laiko tarpą nedraugavau su vazoninėmis gėlėmis. Jausmai abipusiai, aš nemokėjau jų tinkamai prižiūrėti, jos manęs už tai ir nemylėjo. Atidarius pirmąją parduotuvę patyrėme meilę iš kažkelinto žvilgsnio. #Flowyy galite rasti nuo vazonuose augančių hortenzijų iki saulėgrąžų ar kaktusų. Pastarieji man artimiausi.

Daugiau