2020 12 09

Kalėdos&Kėnis. Kodėl renkuosi kėnį kalėdiniams vainikams?

Pasirinkimų, iš ko gaminti kalėdinius vainikus, yra daugybė. Šios kalėdinės dekoracijos gamybai galite naudoti eglės, tujos, pušies ar kėnio šakas. Dėl trijų elementarių ir gyvenimiškų priežasčių mano favoritas – kėnis.

Kėnį renkuosi dėl jo ilgalaikio šviežumo. Kėnis ilgai išlieka nesudžiuvęs, išlaiko spalvą ir tą šventišką kvapą. O kai sudžiūsta, tiesiog pakeičia spalvą. Iš tamsiai žalios tampa šviesesniu. Ir vis dar gražiai atrodo ir tobulai kvepia!

Net padžiuvusio kėnio spygliai nebyra. Dėl šios priežasties vainikas nepraranda savo formos, o jūs išvengiate nuolatinio spyglių siurbimo.

Trečioji priežastis – tankios ir tvarkingai šakotos šakos. Ši savybė leidžia sukurti gražų vainiką, palengvina jo formavimą. Taip galiu sukurti itin dailios formos ir išvaizdos vainiką.

Visada esu už natūralumą, o jei dar natūralumu galime džiaugtis ilgesnį laiką – tai dvigubas laimėjimas. Mano nuomone, būtent kėnio vainikai sukuria šventinę nuotaiką, papuošia namus, pripildo juos miško kvapu.

 

Krikštynos

Iš patirties žinau, kad dvi pagrindinės šventės, kurioms klientai negaili laiko ir pastangų, tai - vestuvės ir krikštynos. Jei vestuvėse jaunieji mąsto apie save ir savo norus, krikštynos tampa jautria švente apie vaikus ir jų svajones.

Daugiau