2021 04 27

Kodėl verta dovanoti gėles?

Gėlių dovanojimo tradicijos auga, tobulėja, keičiasi. Jos jau ilgą laiko tarpą išlieka itin populiarios ir šiai sričiai skiriama daug dėmesio. Galiu pasidžiaugti, kad gėlių dovanojimas Lietuvoje yra ant itin aukšto laiptelio. Dovanojame įvairiausiomis progomis ar tiesiog norėdami parodyti dėmesį, nustebinti. Kodėl verta gėles dovanoti?

Gėlės teigiamai veikia žmogaus psichologinę savijautą. Ar pastebėjote, kad kaskart pažvelgus į skintų gėlių puokštę, pamerktą mėgstamoje vazoje, pakyla nuotaika, apima geros emocijos? Namuose, kuriuose visada yra gėlių, sumažėja streso lygis ir neigiamos emocijos. Darbo aplinkoje suteikia daugiau energijos.

Gėlėmis subtiliai galite nusiųsti įvairiausias žinutes. Visų pirma, kiekviena gėlė su savimi nešasi ypatingą reikšmę. Pavyzdžiui, rožė – meilė, tulpė – pavasario ir gyvybės pradžia. Gėlių spalvos taip pat turi savo reikšmę, kurioje užkoduota meilės, pagarbos, užuojautos ar kiti jausmai. Taigi, gėlių pagalba galite sukurti ir papasakoti įvairiausias savo vidinio pasaulio istorijas.

Dovanoti gėles ir jas gauti dovanų – neapsakomas jausmas. Pati asmeniškai mėgstu abu procesus. Puikiai jaučiuosi, gaudama gėlėtus sveikinimus, puikiai jaučiuosi kurdama puokštes ir jas dovanodama. Jei pasimetate tarp gėlių gausos, rašykite „Flowyy“ komandai ir mes jums pagelbėsime.

Tulpės ir jų istorija

Artėjant pavasariui namai šaukiasi gyvų ir šviežių gėlių žiedų. Šiuo laikotarpiu nuo Moters dienos, vienas geidžiamiausių jūsų pasirinkimų - tulpės.

Daugiau