2023 03 06

Moters diena – kai visas dėmesys išskirtinai moterims

Pavasaris – ypatingas ne tik dėl šviesėjančių dienų ar gamtos sužaliavimo, bet ir dėl dviejų didžiausių švenčių, kurių metų visas dėmesys yra skiriamas moterims. Viena šių švenčių – Moters diena. Tradiciškai šią dieną moterims yra dovanojamos gėlės.

Dažniausiai Moters dienos proga dovanojamos gėlės, kurios kvepia pavasariu ir yra būtent šio sezono augalai. „Flowyy“ floristai siūlo rinktis tulpes, narcizus, irisus, eustomas ir, žinoma, rožes. Išvardintos gėlės gražiai atrodo tiek pavienės, tiek puokštėje su kitomis gėlėmis ir žaluma. Kadangi šios gėlės yra pavasarinės, būsite tikri, kad tinkamai prižiūrimos jos džiugins jus ilgą laiką.

Moters diena švenčiame visame pasaulyje ir kiekviena šalis turi savas tradicijas. Italijoje moters dienos proga moterims yra dovanojamos geltonos akacijos. Šios gėlės iš pirmo žvilgsnio atrodo trapios, bet iš tiesų yra labai tvirtos ir gali augti net atšiaurioje aplinkoje. Visai kaip moteris! Portugalijoje ir Rumunijoje moterys eina švęsti ir atsipalaiduoti. Indijoje rengiama daugybė šou pasirodymų, vaizduojančių moters galią šiuolaikiniame pasaulyje ir moters svarbą visuomenėje. Armėnijoje moters šventė minima visą mėnesį: nuo kovo 7 iki balandžio 8 dienos. Šis mėnuo yra vadinamas Moters mėnesiu. 

Dėmesys moters dieną – tai ne tik romantiškų dovanų įteikimas, tai pagarbos moteriai parodymas ir jos priėmimo kaip lygiavertės partnerės gyvenime pabrėžimas. Būtent ši priežastis praplečia sveikinimo supratimą ir sveikintojų ratą. Darbdaviai, kolegos, draugai, antrosios pusės ir pačios moterys vieną kitą sveikinti turėtų už jų unikalumą, stiprybę ir vienybę. 

 

Kokias žinutes siunčia gėlių spalvos: geltona

How wonderful the colour yellow is. It stands for sun - Vincent Van Gogh

Daugiau