2021 12 22

Kokias puokštes dovanoti kalėdiniu laikotarpiu?

Artėjant gražiausioms metų šventėms, dažnai sulaukiame klausimo, kokias gėles ar jų kompozicijas pasirinkti kalėdiniam sveikinimui. Kalėdinės puokštės – ypatingos savo spalvine gama, gėlių įvairove ir kvapu.

Raudona, balta ir žalia – spalvos, kurios dažniausiai susitinka kalėdinėje puokštėje. Šios trys spalvos tikrai daugumai asocijuojasi su Kalėdomis. Visų namus puošia žaliaskarės eglės, kurias dekoruojame raudonais žaisliukais, dovanas pakuojame į raudoną popierių ir džiaugiamės baltomis snaigėmis ir sniegu. Dėl šių priežasčių ir trijų spalvų paletė yra pasirenkama puokštėms. 

Populiariausias augalų pasirinkimas kalėdinėje puokštėje – bugienis, raudonos ar baltos spalvos amariliai, medvilnė, pušies ar eglės šakos. Šie augalai puikiai dera tarpusavyje ir kiekvienas individualiai papildo puokštę. Itin didelis bugienio, medvilnės ir šakų privalumas – laikui bėgant, jie nevysta, tik šiek tiek pakeičia savo išvaizdą. Taigi, kalėdinė puokštė gana ilgą laiko tarpą atrodo estetiškai, papuošia erdvę, lyginant su kitomis gėlėmis. 

 

Natūralus miško kvapas – taip pat svari priežastis rinktis kalėdinę puokštę. Kadangi puokštės pagrindą sudaro kėnio ar eglės šakos, aromatas – tikrai svajingas ir malonus. 

Kalėdinės puokštės – puiki dovana, sukurianti šventišką nuotaiką. Ją dovanoti galite draugams, kolegoms ir, žinoma, savo namams. Esame tikri, kad šis pasirinkimas pripildys erdves kalėdine dvasia. 

Hortenzija – liepos mėnesio gėlė

Liepos mėnesio pradžia - metas, kai floristų darbo kambarius užplūsta purūs hortenzijų žiedai ir svaiginantis kvapas.

Daugiau