2021 12 22

Kokias puokštes dovanoti kalėdiniu laikotarpiu?

Artėjant gražiausioms metų šventėms, dažnai sulaukiame klausimo, kokias gėles ar jų kompozicijas pasirinkti kalėdiniam sveikinimui. Kalėdinės puokštės – ypatingos savo spalvine gama, gėlių įvairove ir kvapu.

Raudona, balta ir žalia – spalvos, kurios dažniausiai susitinka kalėdinėje puokštėje. Šios trys spalvos tikrai daugumai asocijuojasi su Kalėdomis. Visų namus puošia žaliaskarės eglės, kurias dekoruojame raudonais žaisliukais, dovanas pakuojame į raudoną popierių ir džiaugiamės baltomis snaigėmis ir sniegu. Dėl šių priežasčių ir trijų spalvų paletė yra pasirenkama puokštėms. 

Populiariausias augalų pasirinkimas kalėdinėje puokštėje – bugienis, raudonos ar baltos spalvos amariliai, medvilnė, pušies ar eglės šakos. Šie augalai puikiai dera tarpusavyje ir kiekvienas individualiai papildo puokštę. Itin didelis bugienio, medvilnės ir šakų privalumas – laikui bėgant, jie nevysta, tik šiek tiek pakeičia savo išvaizdą. Taigi, kalėdinė puokštė gana ilgą laiko tarpą atrodo estetiškai, papuošia erdvę, lyginant su kitomis gėlėmis. 

 

Natūralus miško kvapas – taip pat svari priežastis rinktis kalėdinę puokštę. Kadangi puokštės pagrindą sudaro kėnio ar eglės šakos, aromatas – tikrai svajingas ir malonus. 

Kalėdinės puokštės – puiki dovana, sukurianti šventišką nuotaiką. Ją dovanoti galite draugams, kolegoms ir, žinoma, savo namams. Esame tikri, kad šis pasirinkimas pripildys erdves kalėdine dvasia. 

Kodėl verta dovanoti gėles?

Gėlių dovanojimo tradicijos auga, tobulėja, keičiasi. Jos jau ilgą laiko tarpą išlieka itin populiarios ir šiai sričiai skiriama daug dėmesio. Galiu pasidžiaugti, kad gėlių dovanojimas Lietuvoje yra ant itin aukšto laiptelio. Dovanojame įvairiausiomis progomis ar tiesiog norėdami parodyti dėmesį, nustebinti. Kodėl verta gėles dovanoti?

Daugiau