2021 12 22

Kokias puokštes dovanoti kalėdiniu laikotarpiu?

Artėjant gražiausioms metų šventėms, dažnai sulaukiame klausimo, kokias gėles ar jų kompozicijas pasirinkti kalėdiniam sveikinimui. Kalėdinės puokštės – ypatingos savo spalvine gama, gėlių įvairove ir kvapu.

Raudona, balta ir žalia – spalvos, kurios dažniausiai susitinka kalėdinėje puokštėje. Šios trys spalvos tikrai daugumai asocijuojasi su Kalėdomis. Visų namus puošia žaliaskarės eglės, kurias dekoruojame raudonais žaisliukais, dovanas pakuojame į raudoną popierių ir džiaugiamės baltomis snaigėmis ir sniegu. Dėl šių priežasčių ir trijų spalvų paletė yra pasirenkama puokštėms. 

Populiariausias augalų pasirinkimas kalėdinėje puokštėje – bugienis, raudonos ar baltos spalvos amariliai, medvilnė, pušies ar eglės šakos. Šie augalai puikiai dera tarpusavyje ir kiekvienas individualiai papildo puokštę. Itin didelis bugienio, medvilnės ir šakų privalumas – laikui bėgant, jie nevysta, tik šiek tiek pakeičia savo išvaizdą. Taigi, kalėdinė puokštė gana ilgą laiko tarpą atrodo estetiškai, papuošia erdvę, lyginant su kitomis gėlėmis. 

 

Natūralus miško kvapas – taip pat svari priežastis rinktis kalėdinę puokštę. Kadangi puokštės pagrindą sudaro kėnio ar eglės šakos, aromatas – tikrai svajingas ir malonus. 

Kalėdinės puokštės – puiki dovana, sukurianti šventišką nuotaiką. Ją dovanoti galite draugams, kolegoms ir, žinoma, savo namams. Esame tikri, kad šis pasirinkimas pripildys erdves kalėdine dvasia. 

Švento Valentino diena. Kokiomis gėlėmis išsakyti savo jausmus?

Vasario 14 pasaulyje puikiai žinoma kaip įsimylėjėlių diena, skirta išsakyti savo jausmus, parodyti dėmesį ir stebinti romantiškomis dovanomis savo antrąsias puses. Tarp populiariausių dovanų: atvirukai, romantiškos dovanos. Ir, žinoma, kvapnios gėlės bei puokštės.

Daugiau