2019 05 12

Kokias žinutes siunčia gėlių spalvos: geltona

How wonderful the colour yellow is. It stands for sun.
Vincent Van Gogh

XIX a. Europa buvo pamišusi dėl gėlių ir ypatingai daug dėmesio skyrė jų kalbai.  Gėlių spalva siųsdavo žinutę, ji galėjo simbolizuoti džiaugsmą, pasitikėjimą, draugiškus ar karštus jausmus, kartais net nepalankią nuomonę, neapykantą. Geltona – spalva, turinti daugybę reikšmių.

Geltonos spalvos gėlės buvo dovanojamos kaip blėstančių jausmų ar artėjančio išsiskyrimo ženklas, dėl šių priežasčių ilgainiui  geltona pradėjo asocijuotis su sielvartu ir netekimu. Britų karalienės Viktorijos laikai, kai gėlių spalva buvo naudojama perduoti informaciją, baigėsi, todėl daug dėmesio neigiamoms asocijacijoms skirti nederėtų.

Mes sutinkame, kad kiekviena spalva turi savo reikšmę, bet dar nesame sutikę tokių, kurios linkėtų blogo. Geltonos gėlės simbolizuoja išsiskyrimą? Na, mes esame girdėję kitokių atsiliepimų.

Geltona spalva, tai visų pirma intelekto simbolis, o taip pat tyrumas, linksmumas ir optimizmas, laimės ir gerovės linkėjimas. Geltonos gėlės – universalios, jas galite dovanoti tiek vyrams, tiek moterims įvairiomis progomis.

Gavę gėlių nepulkite analizuoti jų spalvos, dažniausiai žmonės dovanoja tai, kas jiems gražu. Jeigu prireikė patarimo, prieš perkant gėles, drąsiai rašykite arba skambinkite FLOWYY! Jums padėsime, net jeigu nuspręsite apsipirkti tiesiog artimiausiame turguje.

Mūsų mėgstamiausios geltonos spalvos gėlių pasiūlymai:

Nepretenzingas kaktusas

Kas mane pažįsta, žino, kad aš ilgą laiko tarpą nedraugavau su vazoninėmis gėlėmis. Jausmai abipusiai, aš nemokėjau jų tinkamai prižiūrėti, jos manęs už tai ir nemylėjo. Atidarius pirmąją parduotuvę patyrėme meilę iš kažkelinto žvilgsnio. #Flowyy galite rasti nuo vazonuose augančių hortenzijų iki saulėgrąžų ar kaktusų. Pastarieji man artimiausi.

Daugiau