2022 06 28

Nepretenzingas kaktusas

Kas mane pažįsta, žino, kad aš ilgą laiko tarpą nedraugavau su vazoninėmis gėlėmis. Jausmai abipusiai, aš nemokėjau jų tinkamai prižiūrėti, jos manęs už tai ir nemylėjo. Atidarius pirmąją parduotuvę patyrėme meilę iš kažkelinto žvilgsnio. #Flowyy galite rasti nuo vazonuose augančių hortenzijų  iki saulėgrąžų ar kaktusų. Pastarieji man artimiausi.

Kaktusus prižiūrėti yra gana lengva. Šis augalas nėra pretenzingas, jam svarbu saulėta vieta, šiluma ir tinkamas laistymas. Labai svarbu kaktuso neperlaistyti, nes šis augalas yra kilęs iš Afrikos ir mėgaujasi sausesne žeme. Spygliukai padengti vaškine kutikule, kuri mažina vandens garavimą, tokiu būdu ilgiau išlaiko vandenį savyje. Dėl savo prisitaikymo prie sausros ši gėlė puikiai tinka užmirštantiems laistyti, bet norintiems džiaugtis augalais savo namuose.

Kaktusų galite rasti įvairių rūšių ir veislių. Kaip ir visi augalai kaktusai dėl savo prigimties įvairovės gali stebinti tikrai įspūdinga išvaizda. Man asmeniškai gražiausi yra tradiciniai kaktusai, bet tikrai žavi tos rūšys, kurios atrodo lyg pūkų kamuolėliai ar yra aplipę įvairiaspalviais žiedais. Kadangi rūšių yra tikrai didelis pasirinkimas, siūlyčiau kaktuso išvaizdą derinti prie erdvės. Jei erdvė reikalauja subtilumo, rinkitės tradicinį kaktusą, jei – žaismingumo ir gyvybės, tada puikiai kambaryje atrodys gėlėtas kaktusas.

Kaktusai – gražūs ne tik savo išvaizda, bet naudingi ir žmogaus sveikatai. Šis tvirtas augalas išvalo orą nuo kompiuterio skleidžiamų elektromagnetinių bangų. Dėl šios priežasties augalą verta laikyti darbo kambaryje ar biure. 

Jei ir jums sudėtinga susidraugauti su vazoninėmis gėlėmis, kaktusas tikrai tiks pirmajai draugystei. Jei abejojate ar norite pasitarti, parašykite mums ir mes tikrai surasime jums tinkamiausią gėlę.

Kavos gėrimo tradicijos įvairovė

Kava - tai ne tik kasdienis gėrimas, bet ir kultūrinis reiškinys, kuris skirtingose pasaulio šalyse kinta ir stebina savo išskirtinumu. Nuo Pietų Amerikos iki Rytų Azijos kavos puodelis turi savo unikalų skonį ir ritualą.

Daugiau