2022 01 26

Vėdrynai – išskirtinio trapumo ir grakštumo gėlė

 

Vėdrynai – išskirtinio trapumo ir grakštumo gėlė, puokštes papuošianti pavasarį. Šiuo metu dėl tobulėjančių technologijų ir šiltėjančio klimato prieinama ir žiemos viduryje.

Vėdrynai stebina savo dideliais žiedais, dažniausiai būna pilnaviduriai, primenantys senovines rožes ar neišsiskleidusius bijūnus. Šios gėlės dėl savo universalios tekstūros puokštėse puikiai dera tiek tarpusavyje, tiek su kitomis gėlėmis. 

Vėdrynų spalvų paletė – labai įvairi, nuo sodrios geltonos iki pastelinių spalvų ar ryškios rožinės. Gimtadienio proga siūlyčiau dovanoti ryškesnius vėdrynus, vestuvinei puokštei rinktis pastelinius ar baltus. 

Mano nuomone, vėdrynai – tinkama gėlė vestuvinei puokštei ir dekorui dėl keletos priežasčių. Vėdrynų žiedai ilgai nevysta ir ilgai išsilaiko be vandens. Jų spalvinė gama ypatingai gerai atrodo tiek baltos suknelės fone, tiek ant juodo vyriško kostiumo. Vėdrynus taip pat lengva derinti prie įvairių stilių, todėl jie tikrai atras savo vieta jūsų šventėje. 

Tinkamos laikymo sąlygos leis gerėtis vėdrynais ilgesnį laiko tarpą. Jei gėlėmis pasirūpinsite, vėdrynai gali išlikti malonios išvaizdos 10-12 dienų. Labai svarbu gavus puokštę pakirpti kotelius ir parinkti tinkamos temperatūros vandenį. Vėdrynams taip pat labai patinka saulės spinduliai, todėl vertėtų juos laikyti arčiau lango. 

Įdomus faktas. Vėdrynų pavadinimas – kilęs iš lotynų kalbos ir reiškia „maža varlytė”. Tokį pavadinimą šios gėlės gavo dėl savo augimo vietos. Vėdrynai auga drėgnose vietose, prie vandens telkinių. 

Didžiažiedė eustoma

Pavasarį „Flowyy“ parduotuvės prisipildo spalvingais žiedais: tulpėmis, narcizais, anemonais, vėdrynais, eustomomis. Su jumis dar nesame pasidalinę savo įžvalgomis apie trapiąsas eustomas.

Daugiau