2022 05 11

Vestuvės. Kokios jos bus šį sezoną?

Vestuvių tendencijos keičiasi ir prisitaiko prie esamo gyvenimo būdo. „Pasaulio įvykių kontekste žmonės yra išsiilgę jaukių akimirkų su draugais ir šeima. Vestuvės tampa emocinės ramybės oaze, kurioje švenčiama meilė. Dėl šios priežasties ir atsisakoma pompastikos ar bereikalingų sprendimų“, – savo pastebėjimais dalijasi vestuvių organizatorė Berta Kairytė-Važgienė.

Estetika ir paprastumas – vienas pagrindinių tikslų vestuvių dekore. Dekore toliau vyraus žemės spalvos. Ši švelni spalvų paletė derinama su žaluma sukuria natūralumo jausmą ir jaukią aplinką. Ruda, rausva, pieno balta, samanų ir eukalipto žalia – populiariausi sprendimai. 

Norimą paprastumą sukurti padeda ne tik išvardinti atspalviai, bet ir pasirenkama vestuvių vieta. Ceremonijos ir šventės vyksta po atviru dangumi, gamtoje. Švenčių salėmis tampa paviljonai ir palapinės. Jaukią atmosferą padeda sukurti lempučių girliandos, dekoratyvinės užuolaidos, romantiško stiliaus stalai ir kėdės, minimalus apšvietimas.

Originalios vestuvės. Jau ne vienerius metus jaunieji svečius stengiasi nustebinti neįprastomis pramogomis ir idėjomis. Pradedant išskirtine vestuvių tema, baigiant didelių šachmatų žaidimu ar pasamdytu fokusininku. Laikui bėgant, populiarumą praranda fejerverkų ar ugnies šou. 

Daug dėmesio skiriama kokybiškam maistui ir alkoholiui. Populiarumą išlaiko degustacinės vakarienės, kurių metu jaunieji gali paragauti ir susipažinti su maistu, kuris bus pateiktas šventėje. Taip pat atsisakoma stipriųjų gėrimų, užsakomi mobilieji barai ir samdomi barmenai. 

 

Naujasis vestuvių sezonas atneša atsigręžimą į pamatines ir tikrąsias vertybes. Pirmajame plane matome ceremoniją, emocijas ir supančių žmonių svarbą, antrajame plane lieka puošybos elementai.

Moters diena – kai visas dėmesys išskirtinai moterims

Pavasaris - ypatingas ne tik dėl šviesėjančių dienų ar gamtos sužaliavimo, bet ir dėl dviejų didžiausių švenčių, kurių metų visas dėmesys yra skiriamas moterims. Viena šių švenčių - Moters diena. Tradiciškai šią dieną moterims yra dovanojamos gėlės.

Daugiau